3 מרכזי קניות מומלצים בירושלים

ירושלים ידועה בהיותה עיר קדושה ובעלת חשיבות עצומה מבחינה רוחנית. מדי שנה עולים אלפי ישראלים לירושלים כמו גם תיריים אשר מבקרים באטרקציות הרבות שיש לעיר להציע, אולם מעבר לאתרים הקדושים, מוזיאונים, בתי קפה ומסעדות אי אפשר להתעלם גם ממרכזי הקניות אשר מציעים לכם חווית רכישה יוצאת דופן הן מבחינת האווירה הכללית והן מבחינת המחירים. כחובבי קניות שמגיעים לירושלים, זה הזמן להכיר את שלושת מרכזי הקניות הכי מומלצים בעיר הבירה, כך שגם אתם תוכלו לנצל את הביקור לטובת חווית שופינג מהנה:

קניון מלחה

קניון מלחה נחשב לאחד הקניונים המצליחים בישראל, ולא בכדי. מדובר בקניון שנפתח בשנת 1993 ומאז הפך לאחד הקניונים האהובים ביותר בשל היותו קניון המציע חווית שופינג מושלמת הכוללת מגוון עצום של חנויות – החל מרשתות בינלאומיות ועד לחנויות בוטיק לצד בית קולנוע פעיל וכן בתי קפה מעולים. הקניון שייך לקבוצת עזריאלי ועל כן מומלץ לפני שאתם מגיעים לבחון מהן ההטבות שמציעים לרוכשים בקניון כחלק מעידוד של לקוחות להגיע דווקא לקניון הזה. קניון מלחה משרת את תושבי ירושלים אבל גם את תושבי הכפרים והערים הסמוכים לירושלים ועל כן הוא עמוס במבקרים בכל יום ובוודאי בסוף השבוע.

קניון הדר

מחפשים חווית קניות שקטה יותר? ובכן, קניון הדר הוא המקום בשבילכם. מדובר בקניון הממוקם בדרום העיר ואשר מציע חווית קניות רגועה יותר מאחר והוא מציע מבחר גדול של חנויות בינלאומיות לצד מותגים ישראלים אבל גם שוק תוסס הפעיל במהלך השבוע ומציע למבקרים באזור לבצע רכישה של תבלינים, ציוד לבית ועוד במחיר מצוין ועם שימת דגש על יחס חם מאוד מצד המוכרים וכן שירות אישי שהופך אותו לאחד ממרכזי הקניות המצליחים בעיר ירושלים ובישראל בפרט.

 3 מרכזי קניות מומלצים בירושלים

קניון ממילא

בנוף הקניונים אין ספק כי קניון ממילא הוא שונה ומיוחד יותר מכל דבר שנראה בארץ, וזאת בשל היותו מרכז קניות הממוקם בצורה של שדרה פתוחה וזאת כחלק מתהליך שימור מוקפד שעבר רחוב ממילא בשנים האחרונות. מדובר באחד ממרכזי הקניות המובילים והמצליחים ביותר בישראל, הן בשל שדרת החנויות הישראליות לצד מותגי על כמו גם מותגי יוקרה שפתחו לפתוח את החנויות שלהם דווקא בעיר ירושלים. כחובבי קניות תוכלו לנצל את השהות בירושלים לטובת שופינג אבל גם לטובת טיול באזור יפהפייה גם בשעות היום ובוודאי בשעות הלילה כאשר המתחם מואר.

לסיכום, ביקור בעיר הבירה ירושלים מחייב גם ביקור באחד ממרכזי הקניות המובילים אשר מציעים חווית רכישה יוצאת דופן לצד מחירים מצוינים. בעבור חובבי הקניות ירושלים היא גן עדן של ממש ועל כן רצוי לארגן את היום שלכם כך שתוכלו לבקר באחד המרכזים, כל זאת כחלק מביקור מהנה שיוביל ליצירת חווית קניות בלתי נשכחת בעיר.

נגישות