נשים בהיריון כדאי שתכירו – טנס ללידה

חלק בלתי נפרד מההכנות לקראת הלידה כולל כמובן את החשש הטבעי מפני הלידה עצמה, והכאבים הנלווים אשר מלווים את האישה החל מזמן ירידת המים ועד ללידה עצמה – צירים. מכשיר שכדאי שתכירו עוד בזמן ההיריון הוא מכשיר הטנס. מדובר במכשיר חשמלי אשר זוכה לביקוש גבוה מאוד, ולא בכדי. מהו טנס ללידה והאם הוא מתאים לכל אישה? להלן כל הפרטים.

למי המכשיר מיועד ומה חשוב לדעת לגביו?

המכשיר פותח בעבור נשים בהריון אשר רוצות להימנע עד כמה שאפשר משימוש במשככי כאבים, תחושת הקלה בעת הופעה של צירים ועד לשלב שבו ניתן יהיה לקבל את האפידורל לצד אפשרות להשתמש בו עוד בזמן שהלידה מתחילה. תוכלו למצוא טנס ללידה באתר dynstore בעלות כספית אטרקטיבית ועם משלוח מהיר עד לבית, כאשר מומלץ להשתמש במכשיר עוד לפני הלידה בשביל להבין כיצד המכשיר עובד ולהתנסות בו. איך הוא עובד? ובכן, מדובר במכשיר חשמלי אשר גורם לשרירים להפריש יותר אנדורפינים שנועדו להפחית את הכאב ובהתאם לכך להוביל להקלה משמעותית בעוצמה של הצירים וההשפעה שלהם על הגוף. בנוסף, המכשיר הזה שולח פולסים חשמליים עדינים אל מוקד השרירים ובהתאם לכך יוצר "בלבול" אשר נועד לווסת את תחושת הכאב בזמן הלידה.

המכשיר בטוח לשימוש מאחר והוא מאפשר להגביר את קצב ייצור ההורמונים הידועים בתוך משכחי כאבים טבעיים היוצרים תחושה טובה ואף מובילה ליצירה של מערך שמאפשר לגרות את השרירים ובהתאם לכך להקל בשיעור שעשוי להגיע ל-90% בכל הקשור להקלה על כאבי גב, רגליים וכן סיוע לגוף לטובת התמודדות עם בצקות. בנוסף, ניתן להשתמש בו גם לאחר הלידה לטובת חיזוק של הבטן וזאת על ידי שימוש בתוכנית ייעודית המותקנת בתוך המכשיר.

 

 

הכנה לקראת לידה באמצעות הצטיידות במכשיר טכנולוגיים

אם עד לפני מספר שנים היכולת של נשים להתמודד עם כאב הייתה מבוססת בעיקר על שיעורי הדרכה לפני לידה, כיום ניתן ואף רצוי להיעזר בפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים אשר נועדו לסייע לנשים לפני לידה, בזמן לידה ואחרי לידה להיעזר במכשיר לטובת התמודדות ע התופעות הנלוות להיריון – החל מבצקות שנוצרות באזור הרגליים ועד להיחלשות של דופן הבטן לאחר הלידה. העלות האטרקטיבית של המכשיר לצד היכולת להשתמש בו עוד לפני ההיריון ולהתנסות בו באופן שאינו מכאיב אלא להפך הוא זה שהופך את הטנס למכשיר ייעודי ומומלץ בעבור נשים שחוות לידה ראשונה, שנייה וכן הלאה.

בשביל להתכונן בצורה הטובה ביותר לכאבים שנלווים ללידה, רצוי לבצע הזמנה של מכשיר טנס שהינו מכשיר קל משקל ונוח לשימוש. התוכניות הייעודיות המצויות בתוך המכשיר נועדו לסייע לטובת הרפיה של שרירים תפוסים, חיזוק שרירי הבטן, התמודדות עם בצקות ועוד. מתגובות של נשים שהתנסו במכשיר עולה כי מדובר במכשיר נוח לשימוש גם לפני הלידה וגם בזמן הלידה, כאשר אפשר בהחלט לקחת את המכשיר ביחד איתכן ובכך להוביל ליצירה של מערך אשר מאפשר לנצל את המכשיר בכל שלבי ההיריון וגם לאחר מכן, כחלק מתהליך ההתאוששות לאחר הלידה.

לסיכום

מכשיר טנס הוא מכשיר טכנולוגי פורץ דרך המאפשר לשלוח פולסים חשמליים ובהתאם לכך לעודד הפרשה של הורמונים לצד קבלת יתרונות נוספים, כמו למשל הרפיה של השרירים וכן חיזוק של שרירי הבטן לאחר הלידה. באמצעות הזמנה דרך האתר תוכלו גם אתן להשקיע את הכסף בחוכמה, ולהתארגן לקראת האירוע החשוב ביותר בחיים של כל אישה – יום הלידה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות