אם אתם מחפשים מכון פסיכולוגי, מכון חיבורים עשוי להיות הפתרון עבורכם

בשנתיים האחרונות אנו עדים לזינוק במספר הפניות למכונים המתמחים בבריאות הנפש, וזאת לאור ההשפעות הדרמטיות של מגפת הקורונה על הרווחה הנפשית. למעשה, אם עד לפני מספר שנים פנייה לקבלת טיפול פסיכולוגי נחשב בעיני רבים כסוג של טאבו ואפילו בושה, כיום רבים מבינים את החשיבות של טיפול ממוקד שיכול לסייע במגוון רחב של בעיות נפשיות כמו חרדה, פוסט טראומה ועוד, בייחוד לאור הנתונים אשר מראים כי מעל ל-40% מהאוכלוסייה בעולם המערבי יסבלו בשלב כזה או אחר בחיים . אם אתם מחפשים מכון פסיכולוגי שידע לספק לכם את המענה הטוב והמקצועי ביותר, זה הזמן להכיר את מכון חיבורים.

מכון חיבורים – מיטב המטפלים תחת קורת גג אחת

תהליך איתור של פסיכולוג מתאים הוא בעל חשיבות עצומה מאחר ומערכת היחסים עם פסיכולוג היא בין היתר פרמטר אשר יקבע את הצלחת הטיפול, כאשר הפסיכולוג אותו אתם בוחרים חייב להיות מקצועי ובעל ניסיון, מתוך הבנה כי מדובר בהליך רגיש שמחייב רמת מקצועיות גבוהה.  מקום שעוסק בטיפולים ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר הוא מכון חיבורים אשר מנוהל על ידי צוות פסיכולוגים מובילים ובעלי השכלה נרחבת מאוניברסיטאות מובילות בארץ כמו גם בעולם. צוות המטפלים לצד המחויבות האישית בעבור כל מטופל הופך את המקום הזה למבוקש מאוד ובעל חשיבות רבה בעבור מבוגרים ובני נוער הזקוקים לסיוע ומענה רגשי, בין אם מדובר בטיפול שמתבצע במכון או באמצעות פגישת זום המתבצעת מהבית.

מענה מקצועי מהמעלה הראשונה

כלל המטפלים במכון הם בעלי תואר ראשון ושני, כאשר כולם עובדים ברישיון של משרד הבריאות. היתרון הגדול של פנייה למכון חיבורים נובע הן כתוצאה מהתמהיל הגדול של מטפלים מהם ניתן לבחור אבל גם ההתרשמות האישית המתבצעת במסגרת כרטיס אישי המוצג באתר, ומאפשר לכם להכיר לעומק את תחום ההתמחות, הוותק כמו גם האני מאמין של כל מטפל. בכך, תוכלו לא רק לבצע בחירה נכונה במטפל/ת אלא גם להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בטיפול איכותי בעבור מגוון רחב של בעיות חרדה, דיכאון, פוסט טראומה,

 

 

איך הכול התחיל?

עולם הטיפול הפסיכולוגי התפתח באופן משמעותי בעשורים החולפים, ועדות לכך ניתן למצוא בגישה של מכון חיבורים אשר משלב בין טכניקות טיפול מסורתיות לבין טיפולים מתקדמים כמו למשל טיפול CBT ששיעור ההצלחה שלו הוא גבוה מאוד בכל הקשור לטיפול בחרדה, דיכאון ועוד. את המכון הקימה שיר נוי לוין, פסיכולוגית בעלת תואר ראשון ושני המתמחה בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית. לאחר שנים רבות של עשייה בתחום, החליטה שיר להקים את המכון מתוך מטרה להנגיש את עולם הטיפולים לציבור הרחב באמצעות טיפולים בהתאמה אישית הממוקד לטיב הבעיה.

טיפול בהתאמה אישית

בעת פנייה למכון תוכלו לקבל תוכנית טיפול בהתאמה אישית המבוססת על בחירת שיטת טיפול יעילה, התאמה של מטפל/ת בעל ידע מתאים וכן תוכנית המבוססת על התמקדות בבעיה שלשמה פניתם. המכון מתחייב לשמור על דיסקרטיות ופרטיות מלאה, ועל כן ניתן בהחלט לומר כי מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם לפנות לקבלת טיפול מקצועי ואדיב, כפי שיעידו מאות המטופלים שדיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה כתוצאה מהטיפול אך לא פחות מכך גם היחס האישי אותו קיבלו בעת פנייה למכון.

לסיכום

אם אתם בדיוק מחפשים פסיכולוג מוביל שידע להוביל אתכם לעבר רווחה נפשית וכן איזון, זה הזמן לפנות דרך האתר הרשמי של מכון חיבורים ולקבל מידע נוסף שיניב בעבורכם את הצעד הראשון בדרך להגשמה עצמית, כל זאת בזכות פנייה למכון מוביל בתחומו אשר אחוזי ההצלחה שלו הם גבוהים מאוד, כפי שיעידו המטופלים המרוצים שלא פעם מקבלים את חייהם בחזרה – בזכות טיפול ממוקד בבעיה ממנה הם סובלים.

נגישות