מתכננים אירוע בירושלים? בקבלת הפנים ועל רחבת הריקודים: אטרקציות אכילות שיקפיצו את החגיגה

אם אתם מתכננים אירוע בירושלים ורוצים שהוא יהיה האירוע המושלם, אתם צריכים לקרוא את המאמר הבא. איך הופכים את קבלת הפנים ורחבת הריקודים לחגיגה של ממש? אטרקציות אכילות שיקפיצו את האירוע שלכם.

בר פירות

אם אתם מחפשים את האטרקציה המושלמת לאירוע שלכם, אין לנו ספק שאתם צריכים לבחור בבר פירות לאירועים. אנחנו מדברים פה על בר עצום שעמוס בפירות העונה שחתוכים ומעוצבים בצורה כזו שעושה חשק רק לנגוס בהם. הפירות הללו מוגשים על גבי מגשי עץ מרהיבים, מה שיהפוך את האירוע שלכם ליוקרתי במיוחד. באמצעות בר הפירות קבלת הפנים שלכם באירוע תהיה סופר מרשימה ואנחנו בטוחים שהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר עליה. השילוב המנצח של האיכות והטריות הם אלה שהופכים את בר הפירות הזה ללא פחות ממושלם.

קיאק פירות

האמת היא שאנחנו דיי בטוחים שיצא לכם כבר לראות את קיאק הפירות באחד מהאירועים שכבר הייתם בהם. קיאק הפירות הוא אחלה אטרקציה אכילה במיוחד לרחבת הריקודים, מכניסים אותו בהפתעה למרכז הרחבה ופתאום כל הנוכחים מתגודדים סביבו וטורפים את הפירות. הקיאק עצמו עשוי מעץ ומעוצב בצורה כזו שתהפוך את רחבת הריקודים שלכם ליוקרתית ומזמינה. אם עד עכשיו לא כל האורחים שלכם קמו לרקוד, תהיו בטוחים שמהרגע שהקיאק הזה יכנס כולם יציפו את רחבת הריקודים.

סושי פירות

אנחנו חייבים לציין שאנחנו עולים ברמה ואם בא לכם שהאירוע שלכם יהיה סופר יוקרתי, סושי פירות זה העניין. אז מה זה סושי פירות בעצם? רול של פירות עונה עסיסיים שחתוכים בצורה מזמינה ובטעמים משגעים. אם אתם בכלל רוצים לקחת את האטרקציה הזו צעד אחד קדימה אנחנו ממליצים לכם להעניק את סושי הפירות לאורחים שלכם כמתנה שאותה הם יוכלו לקחת הביתה. כל אורח יקבל את הרול האהוב עליו ויחזור הביתה עם מזכרת אכילה וטעימה מהאירוע שלכם.

 

 

בר גלידה

אנחנו אמנם מדברים פה על גלידה פרווה, אך קחו בחשבון שזה הולך להקפיץ את רחבת הריקודים. גלידה פרווה או סורבה במגוון רחב של טעמים, כל הטוב הזה נכנס לתוך גביע, כשלמעלה יש לנו שוקולד חם, סוכריות או קצפת, מי צריך יותר מזה? חשוב לציין, אל תתפזרו עם הכמות של הטעמים, לכו על הטעמים הנפוצים והאהובים, זה יעזור לאורחים שלכם לקלוע בול לגביע הגלידה המושלם.

בר המבורגרים

במילה אחת, וואו. טוב, נתחיל מזה שאת בר ההמבורגרים אנחנו ממליצים לכם להגיש לאורחים לקראת חצות, לפני שהם ממהרים ללכת הביתה, האמינו לנו שזה יגרום להם להישאר עוד דקות ארוכות באולם. אנחנו מדברים פה למעשה על בר עם פלאנצ'ה לוהטת שעליה מכינים את ההמבורגרים במקום, ממש מול העיניים של האורחים.

כל הטוב הזה נכנס לתוך לחמנייה טרייה ובשילוב הרטבים המנצחים, אין ספק שאתם בדרך לאטרקציה המושלמת. קחו בחשבון שהאורחים שלכם כבר אכלו עד עתה שלוש מנות, מה שאומר שאנחנו ממליצים לכם ללכת על מיני המבורגרים, אלא אם כן ממש לא איכפת לכם מהקיבולת שלהם. מומלץ כמובן להגיש את המנה הזו עם כרוב כבוש ומגוון רחב של רטבים, אפשרו לאורחים שלכם לצאת מהקופסא ולהרכיב לעצמם את הכריך הטעים ביותר.

לסיכום

אם אתם רוצים שהאירוע שלכם בירושלים יהיה אירוע מושלם שהאורחים שלכם לא יפסיקו לדבר עליו, אנחנו ממליצים לכם לשקול בחיוב את האטרקציות האלה, אין לנו ספק שהן יקפיצו את החגיגה ביג טיים.

נגישות