מרכיבים את התמונה המלאה: אילו סוגי פאזלים קיימים?

אחד מהטרנדים החמים של עולם המשחקים הוא ללא ספק פאזלים. אם עד לפני מספר שנים היה סוג די קבוע של פאזלים שאותם ניתן היה לרכוש, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה בזכות פיתוח של מגוון פאזלים שיכולים להתאים לכל הגילאים ולכל סגנון. בזמן מגפת הקורונה נרשם זינור של עשרות אחוזים בהזמנה של פאזלים,  כאשר החדשות הטובות הן שכיום ניתן לבצע הזמנה של פאזלים בהתאמה אישית לצרכים הנדרשים ולדרגת הקושי, בין אם מדובר בפאזל אותו מרכיבים ביחד עם הילדים או פאזל לטובת בילוי זוגי.  בשביל לסייע לכם לבחור את הפאזל האיכותי והטוב ביותר בעבורכם, בחרנו להציג את סוגי הפאזלים שקיימים – ואותם ניתן להזמין בעלות כספית נוחה לכל כיס. מוכנים? בואו נצא לדרך.

פאזל לכל הגילאים

אם עד לפני כעשור רוב הפאזלים היו מיועדים בעבור קהל צעיר, כיום ניתן לבצע רכישה של פאזלים לכל הגילאים. למעשה, באתר של סטימצקי תמצאו מגוון רחב של סוגי פאזלים לילדים שיכולים להתאים גם למבוגרים, בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על יצירתיות ופיתוח של מרחב שבו כל בני המשפחה יכולים לפעול ביחד, בשביל להרכיב. בין סוגי הפאזלים המובילים בתחום הזה ניתן למנות בין היתר פאזל רצפה ענק שמאפשר לכם ליצור ביחד עם הילדים שלכם זמן איכות מהנה.

פאזל אותיות

דרך מצוינת ללמד את הילדים כישורי שפה אבל גם להעשיר את הידע בתחום המלל יכול להתבצע באמצעות פאזל אותיות. מדובר בפאזל המאפשר לכם להשלים מילים או משפטים לצד הרכבה של אלמנטים חזותיים אשר מתכתבים עם המילים והמשפט. בכך, ניתן לנצל את הרכבת הפאזל לטובת יצירה של פעילות משותפת שאותה הילדים יכולים לבצע גם בעצמם, ובכך להרוויח גם זמן איכות אבל גם אפשרות להרחבת אוצר המילים של הילדים, בזכות היכולת להרכיב ביחד מילים או אפילו משפטים, כבר בגילאים צעירים דרך הרכבה של פאזל.

 

 

פאזל תלת מימד

אחד מהטרנדים החמים בתחום של פאזלים הוא ייצור של פאזלים תלת מימד שיכולים להפוך לפיס אומנותי יפהפייה בכל בית. פאזלים אלו מתאימים בעיקר לילדים בוגרים יותר כמו גם לקהל מבוגר שרוצה ליצור אלמנט חזותי המתבצע באמצעות הרכבה של פאזל שבסופו ניתן להבחין באלמנטים מיוחדים כמו למשל פאזל של מבנים אדריכליים או בפאזל, פאזל בצורת העולם ועוד. הפאזל הזה מתאים במיוחד למבוגרים או למי שכבר התנסה בפאזלים גדולים באופן יחס ועל כן רצוי קודם כל להתנסות במספר חלקים קטן יחסית ומשם להתקדם לפאזלים מורכבים יותר.

פאזל זוהר בחושך

עולם הניאון הגיע גם לעולם הפאזלים ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש גבוה מאוד לרכישה של פאזל זוהר בחושך. מדובר בפאזל רגיל לחלוטין המורכב ממספר חלקים שמתחיל ב-20 ויכול להגיע גם לעשרות יחידות, כאשר הייחודיות של הפאזל הזה נובע בעקבות היותו מורכב מחומרים מיוחדים הזוהרים בחושך והופכים אותו ליצירת אומנות של ממש. מומלץ בסיום ההרכבה למסגר אותו ולתלות בחדר, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של פאזל אומנותי אך גם מרשים בצורה בלתי רגילה.

לסיכום

באמצעות רכישה של פאזלים תוכלו ליצור זמן איכות מהנה ביחד עם בני המשפחה, כולל ילדים קטנים. פאזלים מהווים הזדמנות לספק לילדים הזדמנות לעבוד על פיתוח של ראייה מרחבית לצד יכולת לנצל את המשחק הזה לחשיבה לוגית כמו גם יצירה של אלמנט עיצוב יפהפייה ומרשים שאותו ניתן לתלות או להציב בכל מקום בבית. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להשקיע בעצמכם ובבני המשפחה ולבצע רכישה של פאזל – בין אם מדובר בפאזל לילדים, פאזל תלת מימד או אפילו פאזל שזוהר בחושך.

נגישות