קניות בירושלים – אינטרנט חזק לקניונים ומקומות בילוי

אינטרנט חזק לקניונים ומקומות בילוי

עסקים בירושלים, מוצאים את עצמם בתחרות עזה, פשוט מעצם היותם באחת הערים הגדולות והבולטות בארץ. תושבים רבים, תיירים – לעתים לא חסרים לקוחות, אבל גם לא חסרים מתחרים. כך שיש לעשות ככל הניתן, בכדי לשרוד בשוק תחרותי זה וכמובן, גם בכדי לשגשג בו. כיצד חיבור האינטרנט קשור לכך?

לספק ללקוחות הכול ויותר

קניונים ומקומות בילוי, מנסים לתת ערך מוסף מיוחד שאין למתחריהם. לעתים מצליחים בכך יותר ולעתים פחות. בכל מקרה, עוד לפני הערך המוסף המיוחד, חייבים להבטיח שהדברים השגרתיים זמינים עבור הלקוחות וברמה גבוהה. כשם שחשובה תאורה תקינה ומספקת בקניון או מסעדה או כל מקום בילוי אחר, כך חשוב עוד רכיב כיום: החיבור לאינטרנט. בבחירת ספק אינטרנט  Itcהיא בחירה מצוינת לעסקים. עבודה עם ספק כזה, תבטיח שתהיו מכוסים מבחינת חיבור האינטרנט. כמובן, כאשר מדברים על אינטרנט עבור אורחי המקום, אנו מדברים על רשת אלחוטית לחיבור לאינטרנט. כלומר, רשת WiFi.

להבטיח ביצועים מתאימים

רשת זו, חייבת להיות גם זמינה באופן רצוף וגם לספק באופן קבוע, ביצועים שעומדים ברף מינימום מסוים. כמובן, בתור ספק  itcמציעה מבחר של חבילות לבחור מהן. בעזרת בחירה טובה של החבילה המתאימה לכם ביותר, תוכלו להבטיח כל זאת. לקוחות רגילים כיום לכך, שבמקומות רבים יש חיבור אינטרנט אלחוטי. גם אם הם משתמשים בו למשך זמן קצר בלבד, אולי רק בשביל לבדוק הודעות בטלפון הסלולארי, חשוב להם שהוא יהיה זמין ומהיר. כדאי לזכור, שהמתחרים שלכם נמצאים לא רחוק. בוודאי בעיר גדולה כמו ירושלים, לא חסרות אלטרנטיבות לבחור מהן, אם אתם לא עומדים בציפיות. במקביל, אספקת חיבור אלחוטי כזה לאינטרנט איננה יקרה במיוחד, ביחס לתועלת שהיא מספקת.

הקמה איכותית

אינטרנט חזק במקומות כאלה, מתחיל מהקמה נכונה של התשתית עבורו. ITC תוכל לסייע לכם גם בכך, החל מהתכנון ועד ההתקנה ולאחר מכן בתמיכה לאורך השימוש השוטף. תהליך ההקמה אינו מסובך מדי, אך חשוב לבצע אותו היטב. יש לכך כמה היבטים שכדאי לקחת בחשבון, בהם:

אזור הכיסוי – צריך להחליט מהם המקומות שחשוב לכם שיקבלו כיסוי, של הרשת האלחוטית שתקימו.

עוצמת הכיסוי – באזור זה, צריכה להיות עוצמת שידור מינימאלית מסוימת, אשר תבטיח תקשורת טובה.

אבטחה – לרשתות אלחוטיות יש היבטי אבטחה משמעותיים מאוד. אמורים להתחבר אליהן בכל יום, לא מעט אנשים והתקני מחשוב שאתם לא מכירים. במוקדם או במאוחר גם יהיו ניסיונות האקינג לרשת. כך שמומלץ להתעמק בנושא האבטחה, כהיבט חשוב בפני עצמו.

היבטי שיווק – תוכלו להקים דף נחיתה מיוחד למי שמעונין להתחבר דרך רשת זו. דף זה, יוכל לשמש אתכם לצורך איסוף מידע על המתחברים ואיסוף לידים.

הקלו על הלקוחות

בכל הנוגע לשימוש ברשת האלחוטית שאתם מציעים, חשוב להקל על הלקוחות ככל הניתן. הציגו במקום זמין את פרטי הרשת האלחוטית שלכם. בעיר תיירותית מלאת אטרקציות כמו ירושלים, כדאי לכתוב זאת גם באנגלית. אל תסמכו על כך, שאנשים יחפשו רשתות אלחוטיות זמינות ופשוט יראו ויבינו מי הרשת שלכם. טריק ידוע של האקרים, הוא להקים רשת מקומית קטנה משלהם, עם שם שמזכיר את שם הרשת הלגיטימית שיש במקום! אז אל תעזרו להם לפגוע בצורה כזו בלקוחותיכם!

לסיכום

כדאי לכל קניון או מקום בילוי אחר, להשקיע בציוד ובתהליכי ההקמה, שיבטיחו רשת אלחוטית איכותית וחזקה. כפי שראיתם, זו השקעה לא מסובכת מדי וגם לא יקרה. היא חד פעמית ופשוט משתלמת.

נגישות