"הזהב הצהוב" – למה זכה הכורכום את הכינוי הזה?

אחד מצמחי המרפא הנחקרים ביותר הוא צמח הכורכום, ולא בכדי. למעשה, רבים מכנים אותו בכינוי "הזהב הצהוב" וזאת בשל הפיגמנט הבולט שלו שבו נעשה שימוש בעיקר בבישול ובתיבול, אולם גם עולם הרפואה המשלימה רואה בכורכום חלק בלתי נפרד מיצירה של אורחי חיים בריא ומאוזן. מדוע? ובכן, הכורכום מכיל ריכוז גבוה מאוד של רכיבים בריאותיים חשובים כמו למשל חלבונים, ויטמינים וכן רכיבים נוגדי חמצון ואנטי דלקתיים שאותם ניתן לנצל לטובת יצירה של אורח חיים בריא לצד התמודדות עם שלל בעיות רפואיות. אם עדיין לא שמעתם על תוסף התזונה שמצליח לכבוש את ישראל כמו גם את העולם, עכשיו זה בדיוק הזמן.

תוסף תזונה כורכום – כל מה שרציתם לדעת

כורכום הוא צמח רב שנתי הידוע בעיקר בעקבות הצבע הבוהק שלו כמו גם הריח החריף, וזאת למרות ששימוש בכורכום כתבלין מעניק לתבשילים טעם עדין מאוד. בשנים האחרונות עולם המדע החל לחקור באופן משמעותי את הסגולות המיוחסות לכורכום, בעקבות שימוש נפוץ בעיקר באזור המזרח בכל הקשור לטיפול במצבים רפואיים אקוטיים באמצעות מיצוי של הצמח. אם עד לפני מספר שנים קשה היה מאוד למצוא תוספים איכותיים, כיום התמונה השתנה, כאשר תוכלו למצוא תוספי הכורכום הטובים ביותר באתר ויטה פלוס. מדוע כדאי לרכוש את התוסף הזה? ובכן, בעקבות לא מעט סיבות.

הסיבה המרכזית נובעת בעקבות מרכיבים אנטי-דלקתיים לצד נוגדי חמצון אשר "מחסלים" את הרדיקלים החופשיים בגוף ובהתאם לכך יכולים לסייע לטובת התמודדות עם דלקת מפרקים. בנוסף, רבים נוטים להשתמש בתוסף הזה לוויסות של רמות הסוכר בדם, בעקבות הגברת האפקט של תרופת האינסולין. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי מינון גבוה מדי של התוסף עשוי להוביל למצב בשם היפוגליקמיה ועל כן התייעצות עם הרופא היא הכרחית לפני נטילה. מעבר לכך, מיוחסים לכורכום שורה של יתרונות בריאותיים הכוללים בין היתר את חיזוק המערכת החיסונית, עידוד ריפוי מפצעים לצד שיפור פעילות העיכול. על כן, אין זה מפתיע כי הכורכום זוכה עד היום לכינוי "הזהב הצהוב" – הן בשל צבעו אך לא פחות מכך בשל הסגולות הבריאותיות המיוחסות לו מזה שנים ארוכות.

 

 

שיפור איכות החיים באמצעות נטילה של תוסף תזונה כורכום

זה לא סוד שתוספי התזונה הפכו לחלק בלתי נפרד מאורח החיים של מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם, כמו גם כאן בישראל. ביחד עם תוסף תזונה קולגן נחשב תוסף הכורכום לאחד מהתוספים המבוקשים ביותר, הן בשל הסגולות הבריאותיות המיוחסות לו והן בשל היכולת למצות את הרכיבים של הצמח לכדי יצירה של שיפור באיכות החיים, בייחוד בעידן שבו רבים חשים כי התזונה כמו גם אורח החיים משפיע על היכולת להתמודד עם בעיות בריאותיות. צריך לזכור כי תוספי תזונה ותוסף כורכום בפרט הוא לא תרופת קסם אך בהחלט בעל  פוטנציאל אדיר, כפי שיעידו צרכנים שכבר רכשו תוספים איכותיים ללא תופעות לוואי ועם מיצוי מלא של התכונות החיוביות של תבלין הכורכום.

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים רכישה של תוסף תזונה?

על מנת לנצל את כל היתרונות הבריאותיים הכוללים כאמור ניקוי הגוף מרעלים, חיזוק המערכת החיסונית, וויסות כולסטרול ורמות הסוכר לצד סגולות המיוחסות לכורכום מאז עולם המדע החל לחקור ובהתאם לכך גם לפתח תוסף תזונה איכותי וללא תופעות לוואי. על מנת להשקיע את הכסף בחוכמה, רצוי לבצע את הרכישה דרך חברה מוכרת ובעלת המלצות מוכחות בתחום וכן לוודא כי אתם רוכשים תוסף המכיל ריכוז גבוה של הכורכום לצד רכיבים בריאותיים נוספים שיובילו בסופו של דבר למיצוי מלא של התוסף – לצרכים בריאותיים אך גם לטובת יצירה של אורח חיים בריא ומאוזן.

לסיכום

רכישה של תוסף תזונה כורכום מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לנצל את המגמה של ניצול הכורכום לטובת צרכים בריאותיים, ללא תופעות לוואי ועם יתרונות בריאותיים מובהקים, כאשר היום ניתן לבצע את הרכישה של התוסף מבלי לצאת מהבית, וזאת דרך הסקירה המופיעה באתר ויטה פלוס.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות