הדור הבא של מכשירי האידוי: וופורייזר דה וינצ׳י אייקיו

אם בעבר צריכה של קנאביס הייתה נחשבת לדבר מוקצה, כזה שאנשים עושים רק במחשכים, הרי שהיום התמונה שונה למדי. כיום היתרונות הרפואיים של הצמח הזה מובנים לרבים יותר ויותר אנשים בוחרים לצרוך אותו למטרות הנאה. כמובן שהדרך הקלאסית לצריכת הקנאביס היא בעישון של ג׳וינט (והדרך הישראלית היא להוסיף גם טבק לתערובת) וברור שזוהי לא דרך טובה ואידיאלית כלל עם הרבה פוטנציאל לנזק. בשנים האחרונות יותר ויותר צרכנים מגלים את היתרונות הרבים של אידוי – כלומר חימום של הצמח ושאיפה של האדים, פעולה שגורמת להרבה פחות נזק לגוף. אם גם אתם מתעניינים באפשרות הזו ומחפשים וופורייזר חזק ואיכותי, אנו רוצים להמליץ כעת על אחד הדגמים המעולים בשוק בימים אלו – וופורייזר דה וינצ׳י אייקיו.

בקצרה – מכשיר חזק, קומפקטי ונוח לשימוש

אז קודם כל חשוב להבין כי DaVinci IQ Vaporizer נחשב כהיום לאחד מדגמי הוופורייזרים המובילים והטובים בעולם. איכות האידוי היא מעולה, המכשיר קטן ודיסקרטי (נוח לנשיאה, חופשים וטיולים), הסוללה הפנימית עוצמתית וניתנת להחלפה לאחר בלאי, ניתן לבחור בין ארבע תוכניות חימום וניתן לשלוט במכשיר באמצעות אפליקציה נוחה בטלפון החכם. בקיצור – מכשיר ברמה גבוהה בהחלט. בואו נרד לפרטים הקטנים.

איכות אידוי

אין ספק שזהו הפרמטר החשוב ביותר ואנו רוצים איכות אידוי טובה לחוויה נעימה. המסלול שאותו עוברים האדים הוא למעשה חלק חומרתי עשוי קרמיקה איכותית. המשמעות של הדבר היא שהוופורייזר יכול להפיק הרבה יותר ולמצות את תערובת הצמחים במקסימום. המכשיר גם מגיעה עם פיה נוחה ואיכותית וחווית השאיפה היא טובה ונעימה, כך מעידים גם אלפי לקוחות מרוצים ברחבי העולם. באידוי אגב ניתן לשלוט ולשנות את עוצמת החום לארבע דרגות שונות באופן ידני.

 

 

סוללה ניתנת להחלפה

זהו אחד הפיצ׳רים המעניינים והייחודיים של המכשיר הזה שאי אפשר למצוא בכל דגם כיום. הסוללות שמגיעות איתו הן חזקות ועוצמתיות, אך חשוב מכל הן ניתנות להחלפה. אתם יכולים להטעין מראש סוללות כך שלעולם לא תישארו ללא אפשרות להשתמש במכשיר. כמובן שגם ניתן לקנות סוללות אקסטרה כך שתמיד תהיה לכם האפשרות להשתמש במכשיר גם אם אתם יוצאים מגבולות הבית ואין לכם גישה לחשמל לטעינת הסוללות.

חיבור חכם לטלפון הנייד

חשוב לדבר כמובן על העובדה כי מדובר על וופורייזר חכם – כזה המנצל את הטכנולוגיות העדכניות בנות ימינו. הוא מתממשק עם אפליקציה ייעודית בטלפון הנייד שלמעשה מאפשרת לנו לשלוט בקלות ובנוחות במכשיר – לכבות ולהדליק אותו, לקבוע את עוצמת החום והאידוי ואפילו לקבל סטטיסטיקות, נתוני שימוש ומידע חשוב אחר. לחלקכם זה עשוי להישמע עניין שולי, אבל ברגע שמתנסים בשימוש בוופורייזר הזה מבינים שהו אחד הפיצ׳רים היותר נוחים וכדאיים.

עיצוב ואביזרים נוספים

היתרון האחרון שחשוב לדבר עליו הוא העיצוב של הוופורייזר. מדובר על וופורייזר בעיצוב קומפקטי וקטן מתמיד, מה שהופך אותו לנוח במיוחד למי שרוצה להשתמש מחוץ לבית. מעבר לכך צריך לדבר על התוספות שמגיעות בערכה: כבל הטענה, מחסנית אחסון ומחזיק מפחות, מתאם, מברשת ניקיון ופדים אלכוהוליים לניקוי המכשיר. בקיצור – כל מה שאתם צריכים מוופורייזר איכותי ואין צורך לרכוש דברים נוספים במיוחד עם המכשיר.

לסיכום

וופורייזר זו כיום הדרך הנוחה והבריאה ביותר לצריכה של קנאביס. וופורייזר מספק בנוסף חווית עישון טובה ונעימה יותר וכמובן שחשוב לבחור וופורייזר חזק, אמין ואיכותי. הדגם הנפלא הזה בהחלט יעשה את העבודה והוא מתאים למתחילים ולמאדים מנוסים כאחד.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד

נגישות