מסחר בקריפטו – מה זה ולמי זה מתאים?

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בכל הקשור לעיסוק במטבעות דיגיטליים ולמסחר בהם. גם אתם רוצים לסחור בקריפטו? במאמר הבא נסביר מה זה קריפטו, איך סוחרים בקריפטו ולמה כדאי לכם ללמוד את התחום בצורה מקצועית.

מה זה קריפטו?

כשאנחנו מדברים על מטבעות אנחנו מניחים שהנטייה הבסיסית שלכם היא להבין שמדובר במטבעות רגילים של ממש. אולם כבר עשיו חשוב לציין שלא כך הדבר, כי אנחנו ממש לא מדברים פה על מטבעות פיזיים שאתם יכולים ללכת איתם למכולת ולעשות קניות. אז מה מייחד את מטבעות הקריפטו? מדובר למעשה במטבעות דיגיטליים שלא ניתן להחזיק אותם באופן פיזי בארנק שלכם. אז איפה כן? מטבעות קריפטו מוחזקים בתוך ארנק דיגיטלי ובניגוד למטבע רגיל שערכו נשאר יחסית קבוע, הערך של מטבעות הקריפטו משתנה כל הזמן בהתאם למגמות כאלה ואחרות. בהמשך המאמר נסביר למה כדאי לכם לקחת קורס מסחר בקריפטו, אך לפני כן נרצה להתמקד בסוגי המטבעות השונים.

אילו סוגים של מטבעות קריפטו קיימים?

יש מגוון רחב של מטבעות קריפטו, שכל אחד מהם זכה לפופולאריות כזו או אחרת בקרב ציבור המשקיעים והסוחרים בו. ביטקוין למשל הוא מטבע הקריפטו הפופולארי ביותר מבין כל סוגי המטבעות. היתרון שלו בא לידי ביטוי בכך שהערך שלו פשוט לא מפסיק לעלות, זו בדיוק הסיבה שמדובר במטבע נפוץ מאד.

מטבע נוסף שזוכה לפופולאריות גדולה הוא האתריום, מטבע מוכר שמאפשר למי שמחזיק בו לעשות עסקאות ולסגור הסכמים באמצעות מטבעות דיגיטליים בלבד. כמובן שיש עוד סוגי מטבעות בשוק, כמו ליטקוין וריפל, אך מדובר במטבעות שפחות הצליחו ביחס לשניים הראשונים.

 

 

 

איך סוחרים בקריפטו ולמה זה כדאי?

האמת היא שאפם אתם רוצים להתחיל לסחור בקריפטו, מדובר בתהליך ממש פשוט. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להירשם על המייל שלכם, לאמת את הפרטים, להפקיד כמה מטבעות דיגיטליים ולהתחיל לסחור. מדובר במסחר שמתאים לכל אחד שמחפש אפיק השקעה נוסף, אתם לא צריכים להיות טייקונים על מנת לסחור בקריפטו.

אז למה כדאי לסחור בקריפטו? מכיוון שמטבעות הקריפטו נחשבים לפחות יציבים ועולים ויורדים כל הזמן, כך גם האופציה לעשות רווחים גדולים יותר הופכת לריאלית. נכון, מדובר פה באפיק השקעה עם סיכון לא קטן, אך אם תדעו להשקיע את הקריפטו שלכם נכון, אתם ודאי תוכלו לעשות רווחים יפים מאד על ידי מכירה של המטבע.

למה חשוב ללמוד את התחום בצורה מקצועית?

מסחר בקריפטו הוא מסחר לכל דבר, כן, כמו מסחר רגיל בבורסה. אתם אמנם לא צריכים להיות בעלי ניסיון של שנים, אך אם אתם רוצים לשחק במגרש של הגדולים ולהפיק רווחים נאים, אנחנו בהחלט ממליצים לכם ללמוד את התחום בצורה מקצועית. אם תיקחו קורס קריפטו תקבלו את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להצליח ממש מהרגע הראשון.

מה לומדים בקורס קריפטו?

במסגרת קורס קריפטו אתם תלמדו את הבסיס שאתם צריכים על מנת להיכנס לתחום. למשל, תלמדו מבוא למטבעות דיגיטליים ואיך הם עובדים, תלמדו על הארנק הדיגיטלי, תכירו את פלטפורמות המסחר, תלמדו לאתר מטבעות עם פוטנציאל רווח מקסימלי, מיסוי ורגולציה, מתי כדאי למכור ועוד  מגוון רחב של נושאים.

בסופו של דבר, המטרה של הקורסים הללו היא לספק לכם את כל הכלים על מנת שהכניסה שלכם לתחום תהיה חלקה ביותר. בכל מצב אחר אתם עלולים לחוש תחושה של אכזבה ופשוט לברוח מהתחום וזה חבל.

לסיכום

במאמר זה למדנו מה זה קריפטו, איך סוחרים בקריפטו ולמה חשוב ללמוד את זה בצורה מקצועית. ככל שתקבלו יותר כלים בתחום, כך הסיכוי שלכם להפיק רווחים נאים עולה משמעותית.

נגישות