גרים בירושלים, עובדים מחוץ לעיר: הכול על חללי עבודה בנתניה

אם אתם עצמאים אשר גרים בירושלים אך עובדים מחוץ לעיר, מהיכן בדיוק תעבדו? היכן תפגשו לקוחות? נכון, אפשר לשכור משרדים בכל מקום בארץ, אך אם אתם עובדים בנתניה או בסביבתה יש גם אפשרות מיוחדת ושימושית מאוד של השכרת חללי עבודה. מי מציע את השירות הזה? מהם יתרונותיו ומה עוד כלול במסגרת הצעה מיוחדת זו? כל הפרטים החשובים בנושא נמצאים ממש כאן.

ממציאים מחדש את צורת העבודה

עסקים פועלים ממשרדים וממבנים עסקיים למיניהם, הכול על פי דרישותיהם המיוחדות ואופי עבודתם. עם השנים התפתחו כמה צורות אופייניות למבנים אלו, כגון משרד קטן או חלל גדול עבור מפעל. כמו כן, התקבעה גישה מקובלת שלפיה יש בעיקר שתי צורות לתשלום על המקום: רכישת חללים כאלו או שכירות לטווח ארוך (כמה חודשים ואף שנים). אך יש כיום גישה נוספת, גמישה יותר, שהיא גישת חללי העבודה, שבמסגרתה אפשר למצוא משרדים וחללי עבודה משותפים במגוון גדלים, למשל במגדל העסקים עיר ימים (פולג) שבנתניה. המקומות האלו מאפשרים שכירות גמישה של חללי עבודה בכל הגדלים ולמשך כמה זמן שאתם רוצים, אפילו לשעות בודדות אם אתם צריכים רק מקום זמני ביותר לערוך בו פגישה מיוחדת או סיעור מוחות חד פעמי.

חללי עבודה – בדיוק מה שאתם צריכים

הרעיון של חללי עבודה משותפים הוא רעיון פשוט: יש חלל אחד גדול, שבו עסקים ועצמאים שונים שוכרים אזורים מסוימים על פי הצורך, בדיוק בגודל ולמשך הזמן הדרושים להם. המשמעות היא שהלקוחות השוכרים לא משלמים על נפח מקום שהם לא צריכים או על משך זמן שהם ישתמשו בו בפועל באופן חלקי בלבד. מודל השכירות הזה מצמצם הוצאות מיותרות של קבלת שטח גדול מדי לעבודה או השכרה לפרק זמן ארוך מדי שלא לצורך.

 

 

מה זמין במקום?

חברת Dogether מתמחה במרחבי עבודה משותפים. לצד שירותיה במתחם העסקים עזריאלי ראשונים, היא מציעה שירותים כאלו גם במגדל העסקים עיר ימים (פולג) שבנתניה. זהו מקום מבוקש מאוד לעסקים, הנמצא בעיר צומחת ובולטת במיוחד. תמצאו שם בין השאר חללי עבודה מעוצבים ומרשימים ברמה גבוהה. תוכלו גם לשכור משרד פרטי מתוך מבחר של יותר מ-100 משרדים, אשר כולם מאובזרים בכל הציוד הטכנולוגי שאתם צריכים למגוון הפעולות היום יומיות בעבודה. יש במקום גם אזורי מפגש משותפים לנוחותכם, והכול בתמחור גמיש על בסיס יומי, שבועי או חודשי, כולל חבילות מיוחדות למיניהן להתאמת השירות המושלם לכל לקוח. השירותים מוצעים לחברות בכל גודל, בין שמדובר בעובד עצמאי אחד או בחברה של 100 איש. מבחינת הגעה למקום, תוכלו ליהנות מנגישות מרבית לצירי תנועה מרכזיים בנתניה ובמרכז הארץ, כמו נתיבי איילון ותחנת רכבת. המתחם נמצא במרחק של כ-20 דקות נסיעה מהעיר תל אביב, 10 דקות נסיעה בלבד מהרצליה פיתוח, 5 דקות נסיעה מפארק ההיי-טק פולג וכ-5 דקות נסיעה מתחנת הרכבת בבית יהושע. אין ספק שמדובר במקום נהדר שאליו אתם יכולים להגיע באופן קבוע או חד פעמי, וזה פותח לפניכם את אפשרויות חיפוש העבודה ולא מגביל אתכם לירושלים בלבד.

לא רק עסקים

אם כל מה שציינו עד כה לא מספק אתכם, כדאי לדעת שתמצאו במקום גם מבחר רחב של שירותים משלימים ואפשרויות מעניינות. תוכלו לשבת עם לקוחותיכם או לעשות הפסקות בבתי הקפה השונים שבמקום או לאכול ארוחת צוהריים באחת מהמסעדות הטובות במתחם. יש בו גם חנויות מסוגים שונים, חדר כושר וגם חנייה בחינם ובשפע. הנוף המקיף את המתחם הוא מרחבים ירוקים והים התיכון.

לסיכום

כיום קל יחסית לעצמאים להגיע מירושלים למרכז הארץ לצורכי עבודה, גם אם זה לעיר נתניה. הגמישות והנוחות הרבה של השירותים שמציעה Dogether יסייעו לכם להפיק מהנסיעות ומפגישות עבודה את המיטב.

נגישות